Strona główna > Trendy > Technologia

Czy Naprawdę Możesz Dostać Premium Smartwatch Za Rozsądną Cenę? Będziesz Zdumiony, Jak Przystępny Cenowo Jest Ten Niesamowity Zegarek….

04/12/2021 | Ryszard Rutkowski

Podsumowując: Najnowszy startup w Europie wypuścił właśnie flagowy smartwatch FitTrak, dzięki któremu duże firmy produkujące smartwatche naprawdę dostały wyzwanie, co oferują za swoje pieniądze. Z tysiącami klientów już przekonanych, FitTrak jest pierwszym flagowym nowoczesnym zegarkiem, który kosztuje trzy razy mniej niż konkurencja. FitTrak jest tu po to, aby zadowolić najbardziej wymagających użytkowników smartwatch’ów bez konieczności rozbijania skarbonki.

Sprzedaje się jak szalony na całym świecie, dlatego badamy, dlaczego ten mało znany smartwatch jest tak popularny!

Wszyscy wiedzą, że wielkie technologiczne marki zdzierają z nas. Z roku na rok niewiele się zmieniają, a jednak ich zegarki wydają się coraz droższe… 

Ale czy możesz dostać najwyższej jakości smartwatch, bez płacenia szalonych kwot?

Badamy, dlaczego wszyscy wybierają ten nowy smartwatch, zamiast drogich zegarków Apple’a i Samsunga…

Co to Jest?

Nazywa się FitTrak. Wiele osób już przestawiło się na niego. Nic dziwnego, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jest on podobny do zegarka Apple, bez oczywiście ogromnej ceny!

FitTrak jest sprzedawany przez firmę z Europy . Produkowany jest w tych samych chińskich fabrykach, co wiele innych dużych marek – więc jakość wykonania jest znakomita, podobnie jak flagowych smartwatchów największych firm, takich jak Apple, Samsung czy Garmin.

Wykorzystali najlepsze części, technologię i oprogramowanie z drogich modeli. Naprawdę można poczuć wykonanie najwyższej klasy w środku, FitTrak jest bardzo elegancki, bardzo cienki i stylowy! Ma spersonalizowany system operacyjny, który jest bardzo płynny, a jednocześnie bardzo energooszczędny. Bateria nigdy nie zawiedzie Cię z nawet 3-dniową żywotnością baterii na jednym ładowaniu.

Dlaczego Zegarek FitTrak Jest Tak Popularny?

Uważamy, że to dlatego, że FitTrak skupia się na najważniejszych rzeczach;

 • Długa żywotność akumulatora może wynosić do 3 dni na jednym ładowaniu.
 • ✅ Elegancka, bardzo cienka konstrukcja, a jednocześnie odporna na wszystko, wodę i najbardziej ekstremalne warunki.
 • ✅ Wyświetlaczu dotykowy HD z technologią Always on.
 • ✅ Monitoruje Twoje oznaki życiowe w czasie rzeczywistym dzięki jednemu z najdokładniejszych czujników rytmu pracy serca, jakie kiedykolwiek zbudowano dla zegarka typu SmartWatch.

Dla prawie wszystkich z nas są to najważniejsze cechy, których szukamy na zegarku typu Smarttwatch w 2019 roku. Ale FitTrak oferuje jeszcze więcej wspaniałych funkcji.

Jakie Są Inne Kluczowe Cechy?

FitTrak jest pełen użytecznych rzeczy, które można znaleźć tylko w flagowych smartwatchach dużych marek:

 • Monitor technologii EKG. Wystarczy minuta, aby wykonać dokładny elektrokardiogram i zsynchronizować wyniki ze smartfonem FitTrak APP.
 • ✅ Najnowsza technologia Bluetooth umożliwiająca połączenie FitTrak ze smartfonem i odbieranie powiadomień z sieci społecznościowych na nadgarstku, a także wykonywanie połączeń i zdalne sterowanie kamerą telefonu komórkowego.
 • ✅ Licznik kroków i czujnik zbliżeniowy, który mierzy Twoją codzienną aktywność. Idealny dla tych, którzy chcą monitorować ćwiczenia, które wykonują codziennie, jak również kilokalorie spalone w ciągu dnia.
 • ✅ Monitorowanie snu z funkcjami i sugestiami AI. Śledź jakość snu każdego dnia, nawet jeśli idziesz spać w ciągu dnia, automatycznie wykrywa i monitoruje twój sen. Aplikacja zawiera sugestie dotyczące poprawy jakości snu.
 • FitTrak APP, która obsługuje ponad 20 języków. (Zarówno dla systemu Android, jak i iOS)
 • Wiele wstępnie zainstalowanych tarczy zegarków i opcja dodawania własnych tarcz zegarków.

Kto Może Skorzystać Na Korzystaniu Z Zegarka FitTrak?

Ten inteligentny zegarek jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od tego, czy jesteś młodą osobą lubiącą ćwiczenia fizyczne, czy też osobą, która nie ma czasu na codzienne ćwiczenia. Jeśli jesteś na rynku flagowego smartwatch, ale nie możesz sobie pozwolić lub nie chcesz płacić wysokiej ceny, to FitTrak jest dla Ciebie. Jeśli masz cele fitness, które chcesz mieć na oku, to jest to idealne dopasowanie. Ma współczesny wygląd, co oznacza, że może być noszony przez każdego jako zegarek dzienny, z wielofunkcyjnymi możliwościami smartwatch’a wysokiej klasy.

Można również wybrać z różnych kolorów, aby dopasować go do własnych upodobań. Odporny na wstrząsy, niekorzystne warunki pogodowe, takie jak ekstremalnie zimno i ciepło, zegarek jest zbudowany tak, aby przetrwać. Kompatybilny z większością smartfonów, w tym Apple iOS i Android, nie zajmuje dużo czasu na konfigurację i jest również używany przez Bluetooth 4.0 lub nowszy. FitTrak jest idealnym towarzyszem fitness i przemyślanym prezentem dla każdego.

99% Użytkowników Poleciłoby FitTrak Swoim Przyjaciołom I Rodzinie

Używam go na siłowni, żeby poprawić swoje wyniki. Pomaga mi również lepiej spać, a możliwość wyświetlania powiadomień z telefonu na ekran HD jest bardzo pomocna.

Właśnie otrzymałem swój i jestem już zakochany w ultracienkim, eleganckim designie i jasnym ekranie. Nie mogę się doczekać, aby przetestować wszystkie wspaniałe funkcje!

Jestem instruktorem fitness i testowałem wiele smartwatchów, dopóki odkryłem FitTrak. Jest to zdecydowanie najbardziej stabilny zegarek, jakiego używałem na zajęciach. Ma najdokładniejszy krokomierz i czujnik rytmu pracy serca. Nigdy nie zawiedzie!

Ile Kosztuje FitTrak?

Wyliczyliśmy, że koszt FitTrak waha się pomiędzy 1000-1500zł . Średnia wartość prognozowana w biurze wynosiła 1300zł. 

Niewiarygodnie wysoko oceniony FitTrak to tylko 216…. (z promocją w czasie pisania)!

To jest szalona cena, jeśli weźmie się pod uwagę, jak bardzo podobny jest ten smartwatch do najnowszego zegarka Apple i Smartwatcha Samsunga – i te modele kosztują 4 razy więcej!!

Jak to Może być Tak Przystępne Cenowo?

FitTrak nie wydaje nic na reklamę. Wolą, aby ich urządzenia i pozytywne recenzje robiły to, co za nie mówią! 

Tymczasem Apple i Samsung wydają miliardy na reklamę. Te ogromne koszty są dodawane do ceny ich smartwatches (czasami do 50%) i opłacane przez nas, klientów….

Wniosek: Czy Powinieneś Go Zdobyć?

Absolutnie! Jeśli jest to twój pierwszy zegarek, to będzie to twój ostatni. Nigdy więcej nie będziesz potrzebował kolejnego zegarka ze względu na wiele funkcji, długi czas pracy baterii i fakt, że jest tak łatwy w użyciu. FitTrak to rozwiązanie w urządzeniu technologicznym, które może pomóc Ci w codziennym życiu, dodając jednocześnie stylu i elegancji.

W skrócie:  FitTrak jest tak samo dobry jak duże marki, ale za ułamek ceny!

Za:

 • Minimalna ultracienka konstrukcja
 • Jasny wyświetlacz dotykowy HD
 • Dokładne śledzenie kondycji fizycznej i monitorowanie snu
 • EKG Elektrokardiogram na nadgarstku
 • Długa żywotność baterii
 • 50% Zniżka obecnie dostępna

Wady:

 • Wkrótce może zabraknąć zapasów.
 • Przyciąga wiele uwagi (ludzie zapytają, skąd to masz)

Gdzie Mogę Zamówić Zegarek FitTrak Dla Siebie?

To proste, w tej chwili możesz kupić zegarek FitTrak o 50% taniej w cenie wprowadzającej:

 1. Zamów FitTrak na stronie internetowej dostawcy.
 2. Korzystaj z większości funkcji najdroższych zegarków za ułamek ceny.


PROMOCJA
: Teraz z 50% zniżką i bezpłatną wysyłką przez ograniczony czas!

Kliknij tutaj, aby odebrać swój zegarek FitTrak z 50% zniżką – Darmowa wysyłka na całym świecie przez ograniczony czas >>>